Blog

Targi China Expo Poland

China Expo Poland IV edycja – 4-6 września 2014

to największa impreza targowa w Polsce w całości dedykowana współpracy biznesowej z Chinami. Jest doskonałą okazją do prezentacji chińskich firm i produktów, a także nawiązania bezpośrednich kontaktów handlowych pomiędzy producentami i eksporterami z Chin a przedsiębiorcami z Polski i Europy. Dynamiczny rynek chiński oferuje różnorodne możliwości rozwoju biznesu z chińskimi firmami nie tylko dla dużych, ale również małych i średnich przedsiębiorstw.

Targi China Expo Poland to dodatkowo szansa zdobycia wiedzy i wskazówek o imporcie z Chin i eksporcie do Chin, prowadzenia efektywnej współpracy z Chińczykami i poznania chińskich partnerów bez konieczności dalekich podróży.

Organizatorami China Expo Poland są Międzynarodowe Targi Polska i Pol-China Consulting.

Targi organizowane są cyklicznie od roku 2011.

Tematyka

Wystawcami targów China Expo Poland 2014 będą producenci i eksporterzy z różnych regionów Chin. Przedstawią oferty z wielu branż, prezentując najbardziej aktualne, chińskie produkty w kategorii wyposażenia wnętrz i produktów użytkowych:

  • oświetlenie
  • wyposażenie wnętrz
  • elektronika
  • wyposażenie gospodarstwa domowego
  • tekstylia
  • inne

Podczas targów będzie można również zasięgnąć porad dotyczących prowadzenia biznesu z chińskimi kontrahentami czy też uzyskać pomoc w znalezieniu partnera w Chinach

 

Źródło: http://www.china-expo.pl/o-targach

Top

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.


Top