Odprawa celna

W ramach naszej działalności oferujemy kompleksową obsługę związaną z dokonywaniem zgłoszeń celnych we wszystkich procedurach celnych.

Nasze bogate doświadczenie zdobyte podczas długotrwałej współpracy z urzędem celnym zapewni Państwu szybkie
i rzetelne dokonanie zgłoszenia celnego towarów oraz pomoc w najbardziej złożonych i skomplikowanych zagadnieniach dotyczących odpraw celnych.

Poprzez naszych agentów w portach zagranicznych, istnieje możliwość dokonywania odpraw celnych tak zwykłych jak i w ramach przedstawicielstwa fiskalnego w portach Europy Zachodniej (Hamburg, Bremerhaven).

Oferujemy również możliwość skorzystania w polskich portach z procedury uproszczonej z odroczonym terminem płatności podatku VAT.

Nasi agenci celni na życzenie klienta służą pomocą w przygotowaniu i przedstawieniu we właściwym Urzędzie Celnym wniosków o możliwość rozliczenie podatku VAT w procedurze uproszczonej w ramach deklaracji VAT-7. Pozwala to na odroczenie płatności podatku VAT nawet do 3 miesięcy.

Top
  • Aktualności

  • Oferta

    Specjalizujemy się w spedycji morskiej ładunków skonteneryzowanych. Długotrwała i owocna współpraca z największymi armatorami liniowymi ... więcej
  • O nas

    Jesteśmy firmą zajmującą się spedycją morską, drogową i kolejową oraz obsługą agencyjną statków w portach polskiego wybrzeża. Doświadczenie naszego zespołu i jego kompetencje gwarantują najwyższą jakość usług spedycyjnych ... więcej